Produkcja i sprzedaż betonu | Betoniarnia TOPKOP
Betoniarnia Gołdap - sprzedaż betonu

Betoniarnia firmy TOP KOP oferuje produkcję i sprzedaż betonu na terenie miasta Gołdap i okolic. 
Doświadczenie w branży transportowej i budowlanej od 1999 roku pozwala nam doskonale zrozumieć zapotrzebowanie klienta na produkt najwyższej jakości.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku rozszerzyliśmy naszą działalność o produkcję i sprzedaż betonu.
Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników oraz zastosowaniu nowoczesnych systemów dozowania i mieszania produkujemy beton odporny na wszelkie warunki atmosferyczne pękanie czy kruszenie.


Oferujemy Państwu sprzedaż betonu wraz z transportem bezpośrednio na teren budowy. Dysponujemy własnym transportem ciężarowym, który pozwala nam realizować kompleksową obsługę zamówień w zakresie dostawy betonu, prefabrykatów, kruszyw, oraz pompowania betonu (pompogruszka).
Produkujemy beton towarowy klasy: B10,B20 C16/20 C20/25
oraz wyroby betonowe takie jak:
– Bloczki modułowe w wymiarach
– 180x60x60 
– 160x80x80
– 180x60x60 z wzorem ozdobnym – idealne do zastosowania jako ogrodzenie
– mury oporowe typu „L” „Elka” o wymiarach: 100x100x160

Dostarczamy beton w promieniu 80km od miejscowości Gołdap, m.in. do miast: Olecko, Węgorzewo, Ełk, Giżycko, Suwałki.  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Jakość oferowanego betonu potwierdzamy posiadanymi certyfikatami zgodności na beton towarowy oraz mieszanki związane hydrauliczne z którymi możesz zapoznać się w zakładce „certyfikaty”.
Posiadamy własny, stacjonarny węzeł betoniarski zlokalizowany bezpośrednio przy naszej żwirowni w rezultacie gwarantujemy szybką i sprawną realizację zamówień.
Stale rozwijamy i modernizujemy park maszynowy co pozwala nam na zrealizowanie każdego zamówienia zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.
Realizujemy zamówienia zarówno klientów indywidualnych jak i firm, przedsiębiorstw budowlanych, na duże inwestycje drogowe, budowlane, deweloperskie itp.

Sprzedaż betonu w konkurencyjnych cenach, od lokalnego dostawcy, szybkie terminy realizacji. Przy dużych zamówieniach udzielamy atrakcyjnych rabatów, skorzystaj z naszej oferty skontaktuj się z nami.